Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Hodnotenie obchodu

5,0 366 hodnotení
5
364x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora Karla | 4.9.2023
Obchod diamantové maľovanie odporucam, som veľmi spokojna. Obrazy nádherné, vyskúšala som ich už 10 a sú nádherné a najkrajší je ten z vlastnej fotografie, profesionálny prístup. Ďakujem a určite ešte nejaké obrazy objednám, je to vynikajúci relax.
L Avatar autora Lucia | 3.8.2023
Som veľmi sklamaná. Objednali sme si obraz a rovno aj rám na obraz. Predsa keď to objednám spolu, určite to bude pasovať. Čo sa týka obrazu je naozaj krásny, ten nám robila jedna teta a nesťažovala sa. ALE ten rám! Keby som bola vedela, že budem s tým mať toľko opletačiek, nikdy ho nekúpim. Prišli mi zbite 4 latky, bez skla, bez možnosti ako kolvek obraz v ráme upevniť. Keď už nám sklár tam dal sklo, zistili sme, že plátno sa nedá uchytiť, keď už sme aj to vyriešili, tak rám nie je ako zavesiť. Nie len že súčasťou balenia nie je háčik, ale tak je hladký ani drážku nemá. Jednoducho neodporúčam kupovať rám, zbytočne vyhodené peniaze, resp ďalšie opletačky aby ste to vôbec dali dokopy.
D Avatar autora DIAMONDI ♥ (Administrátor) 10.8.2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Pri objednaní dekoratívneho rámu je potrebné si zakúpiť motív vo variante: vypnuté plátno na rám. Po dokončení obrazu si jednoducho obraz zasuniete a zaistíte bez problémov do dekoratívneho rámu :-) Prajeme pekný deň ♥
ZG Avatar autora Zuzka Grgasová | 7.7.2023
Obraz plný emócií! Dostala som od svojho priateľa obraz so slnečnicami a musím povedať, že ma to veľmi dojalo.
MB Avatar autora Marta Bartková | 3.7.2023
Výber motívov na Diamondi je obrovský. Nakúpila som tam niekoľko obrázkov ako darčeky a všetci boli nadšení. Farebné kamienky sú krásne a plátno je kvalitné, Odporúčam.
GT Avatar autora Gabriela Turošíkova | 30.6.2023
Tento e-shop odporúčam všetkým. Veľmi skvelé skúsenosti
EZ Avatar autora Eva Záhorecová | 28.6.2023
Som absolútne nadšená z obrazu, ktorý som si vybrala z e-shopu Diamondi! Kamienky sa ľahko lepia na plátno a výsledok je ohromujúci. Motív je krásny a farebné spracovanie je úžasné. Určite si objednám ďalší a odporučím to všetkým!
Z Avatar autora Zuzana | 24.6.2023
Veľmi pekne Vám ďakujem za ochotu pomôcť mi v situácii kedy som súrne potrebovala mať obrázok diamantového maľovania do troch dní doma. Urobili Ste všetko preto, aby mi balíček stihol prísť a on prišiel. Ďakujem Vám veľmi pekne za ochotu, ústretovosť, za snahu pomôcť mi a za samotný obrázok. Veľmi pekne Vám ĎAKUJEM.
DL Avatar autora Dagmar Lukáčová | 19.6.2023
Diamondi ma doslova očaril!
MP Avatar autora Melánia Prešovská | 16.6.2023
Som veľmi spokojná s mojím nákupom a určite sa vrátim pre ďalšie motívy. Odporúčam.
HM Avatar autora Helena Mišurová | 16.6.2023
Od svojich detí som dostala krásny obrázok z rodinnej fotografie. Najkrajší darček, aký som kedy dostala.
NO Avatar autora Nataša Ondrišová | 12.6.2023
Nikdy predtým som sa nestretla s maľovaním diamantmi, ale teraz som ich veľkou fanúšičkou. Diamondi by som odporučila každému, kto hľadá jedinečný spôsob zdobenia.
KD Avatar autora Kristína Dubníčková | 12.6.2023
Diamondi je jednoducho skvelý e-shop! Kúpila som si motív s kvetinami pre moju mamu a bola úplne unešená. Jej tvorivá duša sa rozžiarila a výsledný obraz je naozaj nádherný. Navyše doručenie bolo rýchle a obraz prišiel v perfektnom stave. Ďakujem!
TO Avatar autora Terézia Oslejová | 9.6.2023
spoľahlivý e-shop s rýchlym a profesionálnym spracovaním objednávok. Veľmi som spokojná!
ML Avatar autora Marcel Líška | 9.6.2023
Výborný e-shop! Obrazy z kamienkov od Diamondi sú úžasné a veľmi zábavné na vytváranie.
VM Avatar autora Viola Malíková | 8.6.2023
Výber motívov je ohromujúci a kvalita je skvelá. Určite si objednám ďalšie!
RI Avatar autora Rastislav Ihnačák | 8.6.2023
Deťom som kúpil niekoľko Diamondi obrazov a sú z nich nadšené! Farebné motívy sú zábavné a jednoduché na dokončenie. Pomáha to rozvíjať ich kreativitu a tráviť čas pekne. Odporúčam
MM Avatar autora Margita Murčová | 7.6.2023
Môj prvý nákup z e-shopu Diamondi a musím povedať, že som úplne nadšená. Obrázok, ktorý som si vybrala, vyzerá ešte lepšie ako obrázok na webe. Farebné prechody sú skvelé a kamienky dobre držia. Určite si objednám ďalšie vzory.
ZS Avatar autora Zdenka Sárová | 7.6.2023
Diamondi ma potešil nielen svojimi krásnymi motívmi, ale aj rýchlym a profesionálnym spôsobom, akým sa starajú o svojich zákazníkov. Môj objednaný obraz prišiel v bezchybnom stave a príjemne ma prekvapil. Vytvorenie tohto obrazu bolo pre mňa skvelým relaxačným zážitkom.
NN Avatar autora Nikola Novotná | 6.6.2023
Moje skúsenosti s e-shopom Diamondi sú vynikajúce! Veľmi odporúčam !
L Avatar autora Lea | 5.6.2023
Úžasná terapia! Výber motivov je široký a pre každého je tu niečo. Plátno s číselnými očíslovaním je veľmi praktické a kamienky sa prilepujú ľahko. Milujem tento kreatívny koníček a odporúčam ho každému, kto hľadá zábavnú činnosť na oddych.