Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Veľkoobchod

Máte vlastný e-shop, predajňu alebo prevádzkujete veľkoobchod? Riadite neziskovú organizáciu, vzdelávaciu inštitúciu, zaisťujete chod domova pre seniorov, liečebného ústavu? Možno chcete dopriať svojim členom, klientom, žiakom či rezidentom zaujímavý a neopozeraný spôsob relaxácie a umeleckého vyžitia.

Predstavujeme Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce v projekte Diamantové maľovanie. Naši veľkoobchodní partneri u nás nakupujú za veľkoobchodné ceny a riadia si tak svoj zisk sami. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom mailu alebo telefonu .

Chcete profitovať s Diamantovým maľovaním?

Zavolajte nám, napíšte, prípadne si dohodnite schôdzku. Celý projekt Vám predstavíme, dohodneme spoluprácu a so všetkým poradíme a pomôžeme. Spolupráca môže prebiehať dvoma základnými spôsobmi:

1
Dropshipping

Výhodou tohto riešenia je, že nemusíte mať vlastné sklady. Objednávku môžeme poslať buď Vám, pričom starosť o prepravu k zákazníkovi je potom už na Vás, alebo zákazku vybavíme tak, že ju rovno pošleme Vášmu zákazníkovi.

Môžete sa plne sústrediť na marketing a podporu predaja. Celú výrobu a expedíciu môžete pokojne nechať na nás. Tovar odosielame ihneď po prijatí platby. Je preto výhodné, pokiaľ na e-shope ponúkate platbu kartou.

Poskytneme Vám náš XML feed, ktorý importujete do svojho e-shopu. Obsahuje všetky potrebné informácie vrátane obrázkov, takže po importe je Váš e-shop ihneď pripravený na predaj.

Začínate na provízii 26% z ceny produktu, ktorá je na našom e-shope. Keďže máte znížené náklady o balné a poštovné, môžete vhodným nastavením cien docieliť to, že vaše ceny budú nakoniec pre koncových zákazníkov nižšie, než tie naše.

Pokiaľ sa zaviažete k nejakému minimálnemu mesačnému odberu, zvýšime maržu o ďalšie 4%.

2
Nákup na sklad

Ide o vzájomne výhodné riešenie. Pre nás ide o istotu pravidelného odberu, pre Vás to znamená ešte vyššiu maržu.

Minimálna výška objednávky je 200 €. Podľa množstva objednaného tovaru si dohodneme termín dodania a celú zákazku zasielame na Vašu adresu.

Opäť vám poskytneme XML feed, aby ste mohli plniť svoj e-shop.

Vašou výhodou je základná zľava na nákup vo výške 30% z cien uvedených na našom e-shope. Pričom ďalšie 4% môžeme pridať v prípade, že sa zaviažete k nejakému minimálnemu mesačnému obratu.

Podpora Vášho marketingu

Ponúkame Vám možnosť mať vlastnú grafiku, logo, či celý návrh krabice. Zašlite nám Váš vlastný návrh na potlač krabice a my vám obaly vyrobíme a dodáme. Podmienkou je minimálny počet 2000 ks krabíc v jednej dodávke.

Ponúkame aj vlastného grafika, ktorý Vám môže design krabíc navrhnúť. Táto ponuka je však spoplatnená.

Ak Vám stačí krabica bez potlače, môžete ich využívať bezplatne.

Využiť môžete aj možnosti vkladania Vašich brožúr, letákov a ďalších reklamných tlačovín do krabíc s objednávkou. Tlačoviny nám môžete dodať a potom je táto činnosť v cene objednávky. Ak si prajete, môžeme Vám pripraviť aj návrh reklamných materiálov a zaistiť aj ich tlač. Táto činnosť už je ale spoplatnená, aj keď samotné následné vkladanie do krabíc je stále v cene.


Prečo spolupracovať práve s nami?

Prémiová sada diamantového maľovania

Ponúkame prémiové sady, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na vytváranie obrazov. Chceme ponúknuť dokonalý produkt a jedinečný zážitok z tvorby obrazov. V každej sade nájdete kvalitné samolepiace plátno s predtlačeným motívom, priehľadnú fóliu chrániacu lepidlo na plátne pred vysychaním a nečistotami, pero v prémiovej kvalite s dvoma násadami, misku na naberanie diamantov, voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov, znovupoužiteľné vrecká s diamantmi špičkovej kvality, kvalitnú pinzetu, farebnú predlohu, háčiky na zavesenie obrazu a návod na použitie v niekoľkých jazykoch.

Najväčší európsky výrobca

Celá výroba, vývoj, balenie a distribúcia prebieha v Česku. Naším cieľom je vaša spokojnosť a zážitok z tvorby obrazov. Naše plátna tlačíme na kvalitných priemyselných tlačiarňach a vďaka tomu sú všetky symboly na plátne jasne viditeľné. Naše diamanty sú vyrobené zo živice a preto sú veľmi odolné. Vďaka hladkému povrchu sa diamanty krásne lesknú. Každý obraz pre vás pripravujeme s láskou.

Obraz podľa vlastnej fotografie

Premeňte svoju obľúbenú fotografiu na obraz diamantového maľovania! Pri objednávke obrazu nahrajte vašu fotografiu a my ju prevedieme do obrazu diamantového maľovania. Náš tím grafikov starostlivo upraví vašu fotografiu, aby ste mali istotu, že váš obraz bude dokonalý. Môžete nahrať vaše rodinné fotografie, fotky vašich detí, domácich miláčikov alebo obľúbené plagáty.

Najväčšia ponuka motívov na trhu

V našej ponuke nájdete vyše originálnych motívov a každý mesiac pridávame stovky ďalších motívov. Ponúkame motívy z rôznych kategórií ako sú zvieratá, kvety a rastliny, krajiny, príroda, zátišia, mestá, ľudia a osobností, detské motívy, abstraktné obrazy, veľkí maliari, mandaly a ďalšie.

Nákupom u nás podporujete umelcov

Spolupracujeme s umelcami a ponúkame originálne licencované motívy. Nákupom obrazov pomáhate umelcom a podporujete ich v ich tvorbe. Umelci tak získavajú prostriedky na tvorbu ďalších krásnych obrazov, ktoré si môžete kúpiť a vytvoriť. Pri každom motíve, ktorý prevádzame do diamantového maľovania, sa snažíme maximálne zachovať autentickosť pôvodného diela, aby bol zážitok z tvorby obrazov čo najvyšší.

Garancia vrátenia peňazí

Pokiaľ ste neboli spokojní a pošlite nám nerozbalenú zásielku späť, vrátime Vám peniaze v plnej výške bez ďalších otázok a otáľania.

Motívy, ktoré nájdete len u nás

S našimi umelcami a partnermi vytvárame unikátne motívy, ktoré nájdete len u nás. Zakladáme si na tom, aby naše motívy boli originálne, a preto medzi nimi nájdete také, ktoré žiadny iný e-shop v Európe neponúka. Môžete si namaľovať obraz v rôznych umeleckých štýloch v prémiovej kvalite.

% spokojných zákazníkov

Naším cieľom je spokojnosť každého zákazníka. Ponúkame produkt v prémiovej kvalite a naša zákaznícka podpora je pripravená vyriešiť každú otázku alebo problém. Preto máme od zákazníkov mnoho veľmi pozitívnych recenzií a zákazníci nás ďalej odporúčajú.


Ako začať spoluprácu?

Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte a kontaktujte nášho obchodného riaditeľa.

Tím Diamondi