Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

O nás

Naším cieľom je urobiť svet lepším prostredníctvom diamantového maľovania. Chceme ľuďom predstaviť úžasný svet diamantového maľovania a jeho výhody pre ľudské zdravie. Zmiernenie stresu, relaxácia, uvoľnenie mysle, zlepšenie koncentrácie a hlavne kreatívna zábava. To všetko ponúkajú naše produkty, ktorých vývojom a prípravou sme strávili niekoľko rokov. Chceme tiež ponúknuť jedinečný zážitok z diamantového maľovania pre ľudí všetkých vekových skupín, pre deti aj dospelých. Preto sme investovali nemalé prostriedky do výrobného zariadenia a postupov, aby sme vám mohli priniesť dokonalý produkt, ktorý si budete dlho užívať. Kladieme veľký dôraz na vašu spokojnosť a zameriavame sa na kvalitu. Celá výroba, vývoj a balenie prebieha v našej továrni v Európe a naše produkty spĺňajú ten najvyšší štandard kvality.

Dlhodobá stabilita

Sme na trhu už od roku 2010 a za tú dobu sme získali mnoho skúseností, ktoré využívame na zdokonaľovanie našich produktov a služieb. Máme bohaté skúsenosti s predajom a sme odborníkmi v obore diamantového maľovania.

Najväčší európsky výrobca

Celá výroba, vývoj, balenie a distribúcia prebieha v Česku. Naším cieľom je vaša spokojnosť a zážitok z tvorby obrazov. Naše plátna tlačíme na kvalitných priemyselných tlačiarňach a vďaka tomu sú všetky symboly na plátne jasne viditeľné. Naše diamanty sú vyrobené zo živice a preto sú veľmi odolné. Vďaka hladkému povrchu sa diamanty krásne lesknú. Každý obraz pre vás pripravujeme s láskou.

Najväčšia ponuka motívov na trhu

V našej ponuke nájdete vyše originálnych motívov a každý mesiac pridávame stovky ďalších motívov. Ponúkame motívy z rôznych kategórií ako sú zvieratá, kvety a rastliny, krajiny, príroda, zátišia, mestá, ľudia a osobností, detské motívy, abstraktné obrazy, veľkí maliari, mandaly a ďalšie.

Nákupom u nás podporujete umelcov

Spolupracujeme s umelcami a ponúkame originálne licencované motívy. Nákupom obrazov pomáhate umelcom a podporujete ich v ich tvorbe. Umelci tak získavajú prostriedky na tvorbu ďalších krásnych obrazov, ktoré si môžete kúpiť a vytvoriť. Pri každom motíve, ktorý prevádzame do diamantového maľovania, sa snažíme maximálne zachovať autentickosť pôvodného diela, aby bol zážitok z tvorby obrazov čo najvyšší.

Motívy, ktoré nájdete len u nás

S našimi umelcami a partnermi vytvárame unikátne motívy, ktoré nájdete len u nás. Zakladáme si na tom, aby naše motívy boli originálne, a preto medzi nimi nájdete také, ktoré žiadny iný e-shop v Európe neponúka. Môžete si namaľovať obraz v rôznych umeleckých štýloch v prémiovej kvalite.

Nákup bez starostí

Je pre nás dôležité, aby bol pre vás nákup na našom e-shop ľahký. Preto ponúkame službu "Bez starostí”. Pokojne sa obráťte na našu zákaznícku podporu a naši špecialisti vám veľmi radi pomôžu s objednaním a prípadne aj výberom motívu diamantového maľovania.

% spokojných zákazníkov

Naším cieľom je spokojnosť každého zákazníka. Ponúkame produkt v prémiovej kvalite a naša zákaznícka podpora je pripravená vyriešiť každú otázku alebo problém. Preto máme od zákazníkov mnoho veľmi pozitívnych recenzií a zákazníci nás ďalej odporúčajú.

Podpora počas nákupu aj po ňom

Sme hrdí na našu zákaznícku podporu, ktorá je pripravená vám pomôcť s každým dotazom alebo pri riešení akýkoľvek problémov. Náš tím zákazníckej podpory reaguje rýchlo a je vám k dispozícii každý pracovný deň .

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečený protokolom HTTPS a preto sa nemusí báť o vaše dáta. Všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v zašifrovanom podobe.

Diamondi
Westlogic s.r.o.
FROGMAN s.r.o.
ID 27396,
P.O.BOX 901,
Detašované pracovisko - Sihoť,
Trenčín, 911 01

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ostrave pod spisovou značkou oddiel C vložka 36070

IČO: 28637372
IČ DPH: CZ28637372