Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Prečo kúpiť u nás

Chceme vám priniesť zábavu, relax, potešenie a jedinečný zážitok z diamantového maľovania. Preto sme investovali nemalé prostriedky do výrobného zariadenia a postupov, aby sme vám mohli priniesť dokonalý produkt, ktorý si budete dlho užívať. Kladieme veľký dôraz na vašu spokojnosť a zameriavame sa na kvalitu.

Prémiová sada diamantového maľovania

Ponúkame prémiové sady, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na vytváranie obrazov. Chceme ponúknuť dokonalý produkt a jedinečný zážitok z tvorby obrazov. V každej sade nájdete kvalitné samolepiace plátno s predtlačeným motívom, priehľadnú fóliu chrániacu lepidlo na plátne pred vysychaním a nečistotami, pero v prémiovej kvalite s dvoma násadami, misku na naberanie diamantov, voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov, znovupoužiteľné vrecká s diamantmi špičkovej kvality, kvalitnú pinzetu, farebnú predlohu, háčiky na zavesenie obrazu a návod na použitie v niekoľkých jazykoch.

Najväčší európsky výrobca

Celá výroba, vývoj, balenie a distribúcia prebieha v Česku. Naším cieľom je vaša spokojnosť a zážitok z tvorby obrazov. Naše plátna tlačíme na kvalitných priemyselných tlačiarňach a vďaka tomu sú všetky symboly na plátne jasne viditeľné. Naše diamanty sú vyrobené zo živice a preto sú veľmi odolné. Vďaka hladkému povrchu sa diamanty krásne lesknú. Každý obraz pre vás pripravujeme s láskou.

Obraz podľa vlastnej fotografie

Premeňte svoju obľúbenú fotografiu na obraz diamantového maľovania! Pri objednávke obrazu nahrajte vašu fotografiu a my ju prevedieme do obrazu diamantového maľovania. Náš tím grafikov starostlivo upraví vašu fotografiu, aby ste mali istotu, že váš obraz bude dokonalý. Môžete nahrať vaše rodinné fotografie, fotky vašich detí, domácich miláčikov alebo obľúbené plagáty.

Najväčšia ponuka motívov na trhu

V našej ponuke nájdete vyše originálnych motívov a každý mesiac pridávame stovky ďalších motívov. Ponúkame motívy z rôznych kategórií ako sú zvieratá, kvety a rastliny, krajiny, príroda, zátišia, mestá, ľudia a osobností, detské motívy, abstraktné obrazy, veľkí maliari, mandaly a ďalšie.

Nákupom u nás podporujete umelcov

Spolupracujeme s umelcami a ponúkame originálne licencované motívy. Nákupom obrazov pomáhate umelcom a podporujete ich v ich tvorbe. Umelci tak získavajú prostriedky na tvorbu ďalších krásnych obrazov, ktoré si môžete kúpiť a vytvoriť. Pri každom motíve, ktorý prevádzame do diamantového maľovania, sa snažíme maximálne zachovať autentickosť pôvodného diela, aby bol zážitok z tvorby obrazov čo najvyšší.

Garancia vrátenia peňazí

Pokiaľ ste neboli spokojní a pošlite nám nerozbalenú zásielku späť, vrátime Vám peniaze v plnej výške bez ďalších otázok a otáľania.

Motívy, ktoré nájdete len u nás

S našimi umelcami a partnermi vytvárame unikátne motívy, ktoré nájdete len u nás. Zakladáme si na tom, aby naše motívy boli originálne, a preto medzi nimi nájdete také, ktoré žiadny iný e-shop v Európe neponúka. Môžete si namaľovať obraz v rôznych umeleckých štýloch v prémiovej kvalite.

% spokojných zákazníkov

Naším cieľom je spokojnosť každého zákazníka. Ponúkame produkt v prémiovej kvalite a naša zákaznícka podpora je pripravená vyriešiť každú otázku alebo problém. Preto máme od zákazníkov mnoho veľmi pozitívnych recenzií a zákazníci nás ďalej odporúčajú.

Klub diamantového maľovania - Diamondi

Získajte ďalšie výhody a staňte sa členmi nášho BONUSOVÉHO VERNOSTNÉHO KLUBU. Pri nákupe na našom e-shope sa zaregistrujte ako zákazník a automaticky sa stanete členom nášho vernostného programu. Pre všetkých členov máme pripravené tieto výhody:

  • ihneď po registrácii zľava 2 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 150 € zľava 3 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 340 € zľava 4 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 530 € zľava 6 %

Nákupy sa sčítajú a zľava je doživotná.

Podpora počas nákupu aj po ňom

Sme hrdí na našu zákaznícku podporu, ktorá je pripravená vám pomôcť s každým dotazom alebo pri riešení akýkoľvek problémov. Náš tím zákazníckej podpory reaguje rýchlo a je vám k dispozícii každý pracovný deň

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečený protokolom HTTPS a preto sa nemusí báť o vaše dáta. Všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v zašifrovanej podobe.