Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Informácie o produkte

Ako začať tvoriť obrazy

Krok 1
Pripravte si všetko potrebné
Krok 2
Začnite
tvoriť
Krok 3
Vytvorte vlastné majstrovské dielo
Krok 1

Pripravte si samolepiace plátno s predtlačeným motívom, pero, misku na naberanie diamantov, voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov a vrecká s diamantmi. Každý sáčok má unikátny symbol a tento symbol je tiež na plátne.

Krok 2

Vyberte si na plátne symbol, ktorým chcete začať a nájdite si vrecko so zodpovedajúcim symbolom. Diamanty z vrecka vysypte do misky na diamanty. Vezmite pero, naberte perom malé množstvo voskovej hmoty a potom s perom naberte diamant.

Krok 3

Umiestnite diamant pomocou pera na zodpovedajúci symbol na plátne. Postup opakujte, kým nebudete mať na plátne umiestnené všetky diamanty pre všetky symboly. Sledujte, ako vzniká vaše originálne majstrovské dielo.

Čo obsahuje sada diamantového maľovania?

Naše prémiové súpravy na maľovanie diamantov obsahujú všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalého obrazu. Každá súprava obsahuje:

  • kvalitné samolepiace plátno s predtlačeným motívom
  • priehľadná fólia chrániaca lepidlo na plátne pred vysychaním a nečistotami
  • pero v prémiovej kvalite s dvoma násadami
  • misku na naberanie diamantov
  • voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov
  • znovupoužiteľné vrecká s diamantmi špičkovej kvality
  • kvalitnú pinzetu
  • farebnú predlohu
  • háčiky na zavesenie obrazu
  • návod na použitie v niekoľkých jazykoch

Všetko je starostlivo zabalené a označené, aby ste mohli začať pracovať na svojom diele hneď po otvorení škatule!

Pre koho je diamantové maľovanie určené

Diamantové maľovanie je vhodné pre každého, kto si chce oddýchnuť po náročnom dni v práci, uniknúť každodennej rutine, zbaviť sa stresu a relaxovať. V našom e-shope ponúkame prémiové sady diamantového maľovania pre dospelých i deti. Ide o kreatívnu zábavu, ktorá je vhodná pre malých aj veľkých maliarov. Je to tiež úžasný darček pre akúkoľvek príležitosť (narodeniny, Vianoce, výročie a ďalšie), krásna dekorácia do každej miestnosti a skvelý spôsob, ako sa uvoľniť a zbaviť sa stresu. Naše obrazy môžu vytvárať začiatočníci aj pokročilí. Objavte s nami svet relaxácie.

Relaxujte a zbavte sa stresu
Skvelý darček pre každého
Dokonalá dekorácia
Zábava aj pre deti

Vypnuté plátno na rám vs. bez rámu a vypnutia

Môžete si vybrať plátno vypnuté na rám alebo plátno bez rámu a vypnutia. Odporúčame vybrať plátno bez rámu a vypnutia, s ktorým sa vám bude lepšie pracovať a ktoré si potom musíte vypnúť sami. Pokiaľ si vyberiete plátno vypnuté na ráme, plátno Vám odborne napneme my.

Sada bez rámu a bez vypnutia plátna

Sada s vypnutým plátnom na ráme

Rozmery

Na našom e-shope ponúkame obrazy diamantového maľovania v rozmere 40x50 cm. Ďalšie rozmery pripravujeme.

Plátno

Naše samolepiace plátno je veľmi kvalitné, odolné a nekrčí sa. Lepkavá vrstva na plátne je veľmi účinná, aby zabezpečila správne priľnutie a nalepovanie diamantov. Na každom plátne nájdete jasne čitateľné symboly a potlač plátien zaisťujeme prostredníctvom kvalitných priemyselných tlačiarní. Plátno tiež obsahuje legendu so symbolmi, podľa ktorej sa dá ľahko orientovať. Náš tím profesionálnych grafikov prevádza každé umelecké dielo na plátno diamantového maľovania s cieľom maximálne zachovať autentickosť pôvodného diela. Chceme, aby ste mali z diamantového maľovania ten najlepší zážitok.

Diamanty

Jemne brúsené diamanty zo živice sú vyrábané v čo najvyššej kvalite. Naše okrúhle diamanty sa ľahko lepia a na plátne vytvárajú skvelý mozaikový vzhľad. Nalepovanie diamantov zvládnu začiatočníci aj pokročilí. Na plátne používame veľmi kvalitné lepidlo a preto sa diamanty ani po mnohých rokoch neodlepia. Farebné diamanty sú dodávané v priehľadných vreckách.

Pero

Prémiové maliarske pero, ktoré sa dobre drží a nekĺže. Každé pero dodávame s dvoma násadami, ktoré je možné zasunúť na druhý koniec pera. S každou násadou je možné naberať viac diamantov naraz. S jednou násadou môžete nabrať až 4 diamanty naraz a druhá násada má kapacitu na 7 diamantov. Na každej násade je uvedená číslovka, podľa ktorej poznáte, koľko diamantov s ňou môžete nabrať. S násadou môžete urýchliť naberanie a nalepovanie diamantov na plátno v miestach, kde sa opakuje viacero rovnakých diamantov.

Rám

Môžete si vybrať, či si objednáte obraz bez rámu a bez vypnutia plátna alebo vypnuté plátno na rám. Naše rámy sú vyrobené z kvalitného smrekového dreva a sú pevne lepené.

Obraz ako darček

Obraz diamantového maľovania je skvelý darček pre každého - deti, dospelých aj seniorov, pre mužov aj ženy každého veku. je to tiež darček vhodný na každú príležitosť ako sú Vianoce, výročia, narodeniny, Nový rok. Chcete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym skutočne niečím originálnym? Potom si objednajte obraz podľa vlastnej fotografie. Pri objednávke nám nahrajte svoju fotografiu a my ju prevedieme do diamantového maľovania. Môžete si tak vytvoriť obraz diamantového maľovania a zachytiť svoju spomienku, rodinnú dovolenku alebo svojho domáceho maznáčika.